بسمه تعالی

با استعانت از خداوند متعال دبیرستان شرافت در نیمه دوم مهر ماه مقدمات برگزاری انتخابات شورای دانش‌آموزی را فراهم نموده و به همین منظور در تاریخ 95/07/28 ثبت نام از دانش آموزان فعال و مشتاق جهت نامزدی در انتخابات شورای دانش‌آموزی آغاز گردید. پس از ثبت نام، ستاد شورا در مدرسه که متشکل از مدیر مدرسه (جناب آقای دیانی) و معاون پرورشی (آقای شمس) و یکی از معاونین مدرسه(جناب آقای نامور) و دو نفر از دانش آموزانی که سال گذشته عضو شورای دانش آموزی بودند، تشکیل شد؛ این ستاد طی جلساتی چگونگی برگزاری انتخابات، نحوه تبلیغ نامزد ها، مهلت تبلیغات و نحوه برگزاری انتخابات را مورد بحث و بررسی قرار داد؛ همچنین در این جلسات اعضای هیأت اجرایی انتخاب شدند و شرح وظایف آن ها مشخص و آموزش های لازم به آنها داده شد.

دانش‌آموزان نامزد شده تا 2 روز پیش از برگزاری انتخابات تبلیغات خود را در مکان های تعبیه شده انجام دادند و در روز شنبه 95/08/01 سر صف خود را به دانش آموزان مدرسه معرفی کرده و شرحی از اهداف خود در صورت برگزیده شدن در شورا را برای آن ها ارائه دادند.

معاون پرورشی در این ایام مشغول نظارت بر تبلیغات نامزدها و تهیه برگه های تعرفه رای گیری و آماده نمودن صندوق های رای بود.

در تاریخ 95/08/03 راس ساعت 9 صبح هیات اجرایی به همراه ستاد انتخابات فعالیت خود را آغاز کرده و با دعوت از همه دانش آموزان برای شرکت در انتخابات مراسم رای گیری آغاز شد. پس از رای گیری آرا مورد شمارش قرار گرفت و 7 نفر عضو اصلی و 2 نفر عضو علی البدل انتخاب و به دانش آموزان معرفی شدند.

پس از برگزاری انتخابات و شمارش آرا جلسه شورای دانش آموزی با حضور مدیر و معاونین مدرسه تشکیل و طی آن اعضای شورا به کادر اجرایی دبیرستان معرفی شدند؛ در این جلسه جناب آقای دیانی در مورد وظایف اعضای شورا و تعامل دانش آموزان با این اعضا و تلاش همه جانبه برای رسیدن به قله های موفقیت سخنانی ایراد فرمودند و تمامی حاضرین در جلسه هم پیمان شدند که تمام تلاش خود را برای اعتلای روزافزون دبیرستان و دانش آموزان آن به کار گیرند.

 
   

اسامی منتخبین انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان پسرانه شرافت سال تحصیلی 96-95

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

تعدادآرای مأخوذه

1

امیررضا               نوری

نهم

76- عضو اصلی

2

میلاد                   نامداری

نهم

61- عضو اصلی

3

سروش                   کشکول

نهم

54- عضو اصلی

4

امیرحسین             شهیدی

هشتم B

51- عضو اصلی

5

ایمان                 زندیه

هشتم B

48- عضو اصلی

6

سهیل                        ایمانی

هشتم B

46- عضو اصلی

7

امیرحسین               مشهدی

هشتم A

45- عضو اصلی

8

سید حسین       کمال علوی

هفتم B

43- عضو علی البدل

9

رضا                      دهان

هفتم A

39- عضو علی البدل